Oddziały
„Modernizacja systemu łączności
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu”„Innowacyjne, małoinwazyjne metody typu „non-fiuson” i „fiuson” chirurgicznego leczenia dysfunkcji układu kostno - neuro - mięśniowego człowieka”
„Poprawa jakości powietrza poprzez zaprojektowanie i wykonanie termomodernizacji 9- cio kondygnacyjnego budynku B Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu”
„Zapewnienie rozwoju elektronicznych usług publicznych poprzez zakup i wdrożenie systemu informatycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 4 w Bytomiu”
„Zaprojektowanie i wykonanie wielobranżowej modernizacji (adaptacji) VIII piętra (z wyłączeniem zespołu pomieszczeń przy ścianie zewnętrznej kierunku zachodniego wraz z korytarzem) budynku B dla potrzeb Oddziału Otorynolaryngologii oraz adaptacji pomieszczeń budynku C2, po dyslokacji Oddziału Otorynolaryngologii w celu utworzenia 30-łóżkowego Oddziału Medycyny Paliatywnej”„Modernizacja stanowisk pracy oraz szkolenie służące eliminowaniu zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy oraz nabyciu nowych kompetencji przez pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu i umożliwiających kontynuowanie pracy osobom w wieku aktywności zawodowej”„Modernizacja energetyczna budynków Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu wraz z instalacją systemu ogniw fotowoltaicznych i instalacją pomp ciepła w celu poprawy efektywności energetycznej modernizowanych budynków”


Konkurs ofert PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIE

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ NA WYKONANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH W ZAKRESIE BADAŃ DENSYTOMETRYCZNYCH DLA PACJENTÓW WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO NR 4 W BYTOMIU.


OGŁOSZENIE

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ NA WYKONYWANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH W ZAKRESIE BADAŃ MAMMOGRAFICZNYCH DLA PACJENTÓW WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO NR 4 W BYTOMIU.


OGŁOSZENIE

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ NA WYKONYWANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH W ZAKRESIE KONSULTACJI LARYNGOLOGICZNYCH DLA PACJENTÓW WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO NR 4 W BYTOMIU.


OGŁOSZENIE

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT. DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO NR 4 W BYTOMIU ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA:

„ Świadczenie usług zdrowotnych przez pielęgniarki na Oddziałach szpitalnych, Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Bloku Operacyjnym (instrumentariuszki/instrumentariusze). Świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Żywienia Pozajelitowego. Świadczenie usług ratowniczych na Oddziałach szpitalnych”


OGŁOSZENIE

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu ogłasza pisemny przetarg wyboru dzierżawcy na czas do lat 3 lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 18,60m2 zlokalizowanego w holu budynku B cz. wysoka Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu przy Alei Legionów 10, 41-902 Bytom, z przeznaczeniem na działalność handlowo - usługową.

 


OGŁOSZENIE

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ NA WYKONYWANIE USŁUG MEDYCZNYCH W ZAKRESIE NEUROFIZJOLOGICZNEGO MONITORINGU ŚRÓDOPERACYJNEGO DLA POTRZEB WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO NR 4 W BYTOMIU.


OGŁOSZENIE

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu ogłasza pisemny przetarg wyboru dzierżawcy na czas do lat 3 lokalu użytkowego zlokalizowanego w holu budynku głównego A2 o  powierzchni użytkowej 21,55 m2 Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu przy Alei Legionów 10, 41-902 Bytom, z przeznaczeniem na działalność handlowo – usługową.


OGŁOSZENIE

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu ogłasza pisemny przetarg wyboru dzierżawcy na czas do lat 3 zespołu  pomieszczeń zlokalizowanych w zachodniej części pawilonu zachodniego, o  powierzchni użytkowej 161,77 m2 Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu przy Alei Legionów 10, 41-902 Bytom, z przeznaczeniem na działalność handlowo – usługową.


OGŁOSZENIE

ZAPROSZENIE DO ZAŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ NA WYKONYWANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH W ZAKRESIE BADAŃ MOLEKULARNYCH I CYTOGENETYCZNYCH DLA PACJENTÓW WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO NR 4 W BYTOMIU.


 

 

STRONA 2