Dla Pacjenta
Oddziały
Poradnie
Usługi Medyczne
Aktualności
Współpraca
Zamówienia Publiczne
![]()
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu”
„Zakup aparatury medycznej dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu w celu poprawy jakości lecznictwa wysokospecjalistycznego”
„Innowacyjne, małoinwazyjne metody typu „non-fiuson” i „fiuson” chirurgicznego leczenia dysfunkcji układu kostno - neuro - mięśniowego człowieka” ![]() ![]() „Poprawa jakości powietrza poprzez zaprojektowanie i wykonanie termomodernizacji 9- cio kondygnacyjnego budynku B Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu” ![]() |
|---|
| Teatralne kulinaria z humorem |
|
|
|
|
Tym razem „Teatralne Kulinaria” gościły w naszym szpitalu a w celu artystycznego przedstawienia przepisu na uzdrawiającą kanapkę, zaaranżowano salę zabiegową Oddziału Urologii. Chcieliśmy wywołać uśmiech na Państwa twarzach oraz zmienić stereotyp źle kojarzącego się szpitalnego wnętrza. Przecież stres związany z hospitalizacją, rozłąka z rodziną, ból spowodowany chorobą, strach przed operacją czy też długotrwała terapia mają dobre zakończenie – powrót do zdrowia! Takie optymistyczne nastawienie pacjenta pozwala myśleć pozytywnie i współpracować z lekarzem, czego udowodnionym wynikiem jest szybsza rekonwalescencja. Przepisy na pyszne dania prezentowano już w różnych i nietypowych jak na kuchnię miejscach. Przepisu aktora nie możemy zdradzić. Zachęcamy Państwa do lektury czasopisma Style.
J.K.
Źródło: www.magazynstyle.pl Foto: T. Zakrzewski
|











„Terapia Jonasza” - dziwna to terapia, takie wrażenie można było odnieść obserwując humorystyczną sesję fotograficzną śląskiego magazynu STYLE. Na kozetce wystraszony, wychudzony „pacjent” a nad nim wykonujący dziwne zabiegi, do tego psychodelicznie wyglądający „sanitariusz” a w roli głównej kanapka z awokado... Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z nietypowej sesji zdjęciowej.



